Rustige camping met mooie ruime plaatsen en super prive sanitair.
August 2026 - harrie v.
De vriendelijkheid die het hele park uitstraalt. Uiteraard ook de mooie ruime kampeerplaatsen (en wat een luxe met privé-sanitair!) Een dikke pluim voor het personeel. Heel gastvrij en behulpzaam.
August 2026 - T. W.
Goedem, Ons verblijf was prima.niet te druk, niet te rustig. mooie veldjes,schoon en eigen prive sanitair, geweldig. Alhoewel ik vond het washok met wasmachin's niet schoon. Was rommelig en vies. Ook twee wasmachine's op het park is niet veel. Misschien is hier wat aan te doen. Maar we hebben het naar onze zin gehad met mooi weer, dus we komen volgend jaar terug.
August 2026 - Harry V.
Jammer dat het toch aan een drukken weg ligt. Verder ruime plekken om te kamperen met privé sanitair. Kleinschalig redelijk overzichtelijk met kleine kinderen. Sleutel voor de kraan miste maar de buren hadden er eentje. De deur van het privé sanitair ging moeilijk open. Er was geen raamwisser in de douche de buren hadden die wel. We zouden graag nog een keertje terug komen.
August 2026 - Evelien H.
Zwemvijver
August 2026 - Anne H.
De zwemvijver en skelter verhuur. Ook de beschikbare ruimte op de kampeerplek mooi ruim!
August 2026 - Peter d.
Ongedwongen, iedereen even vriendelijk, de tijd willen nemen om je goed te helpen Oplossingsgericht denken.
August 2026 - frank a.
De kleinschaligheid van het park.
August 2026 - Ronald L.
De ruime plaatsen en afgesloten ligging
August 2026 - Thomas v.
De zwemvijver was erg fijn met die warmte en eigen sanitair bij tent.
August 2026 - Ellen H.
Die Ruhe und die großen Stellflächen.
August 2026 - Claus B.
Zwembad en plek no 8 xylofoon
July 2026 - Remo S.
De zwemvijver, de grote plekken en de locatie.
August 2026 - Jacqueline S.
Het gevoel dat je op een knusse camping bent met je caravan, op een mooi veldje, maar toch zijn er heel veel mogelijkheden. Zwemmen, vijver, racebaan. Ook de infrastructuur was erg prettig, je kan mooie rondjes lopen en het zag er allemaal zeer gezellig uit. Het privé sanitair wat wij hadden was ook van goede kwaliteit. Een tip zou ik geven om automatische kentekenherkenning te gaan. Nu was ik 1 keer die sleutel vergeten en moest ik weer terug naar de caravan :)
July 2026 - Jeroen L.
Vriendelijk personeel zonder overdreven te zijn.
July 2026 - Anke M.